Яку масу води треба додати до 20 кг розчину сульфатної кислоти з масовою часткою 40% щоб

приготувати розчин масовою часткою 25%

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Татьяна.

m(р-ну) = 20 кг

W(H2SO4) = 40 %

W1(H2SO4) = 25%

m(води) - ?

m(H2SO4) = 0.4 * 20 = 8 kg

с помощью правила креста принимаем 8 кг как 25 %

m(р-ну1) = 8/0.25 = 32 kg

m(воды) = 32 - 8 = 24 kg