Обчисліть кількість речовини об'єм газу число молекул карбону 4 оксиду масою 22 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Невмержицький Деня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2) = 22 г

М(СО2) = 44 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(CO2)

V(CO2)

n(CO2) = m / M = 22 / 44 = 0,5 моль

V(CO2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 =11,2 л