яку масу натрий гидроксии потрибно розчиннити у води щоб виготовити розчин обэмом 150 грам з

масовою часткою 20%​ СОРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Барановський Владислав.

Ответ:

30г

Объяснение:

20%= 0,2

w= m(розч. речовини)/m(розчину)

m(розч. речовини)= m(розчину)*w= 150*0,2=30г