Елементи А і Б належать до однієї групи (головної підгрупи) Періодичної системи. Прості речовини,

що утворені елементами здатні утворювати оксиди складу RО і RО2. Елемент А має 69 нейтронів, а Б – 125 нейтронів. Визначте елементи А і Б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савинцев Артем.

Ответ:Елемент А - Sn,  елемент Б - Pb

Объяснение: Ці два елемента належать до IV групи, головної підгрупи. Мають оксиди: SnO i SnO₂, PbO i PbO₂

Ar(Sn)=119; №(Sn)= 50; n⁰= 119 - 50 = 69

Ar(Pb)=207; №(Pb)= 82; n⁰= 207 - 82 = 125