Яка маса цинку може прореагувати з хлоридною уислотою об'ємом 50 мл з густиною 1/1 г/мл


Ответы на вопрос

Отвечает Брюханов Макс.

Ответ:

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

n(HCl) = 50 мл*1,1г/мл*0,2/ 36,5 г/моль =0,3 моль

n(Zn) = 0,3 моль/2 = 0,15 моль; m(Zn) = 0,15 моль*65 г/моль =9,75 г n(H2)=n(Zn)= 0,15 моль; V(H2)= 0,15 моль* 22,4 л/моль=3,36 л

Объяснение: