5. Визначте опір алюмінієвого дроту довжиною 150 см, якщо площа його поперечного перерізу 0.1 мм ²

Яка напруга на кінцях цього дроту, якщо сила струму в ньому 0,5 А? Питомий опір алюмінію 2,8-10​

Ответы на вопрос

Отвечает Каблукова Алина.

L = 150 см = 1,5 м

ρ = 2,8 × 10^-2 Ом × мм^2 / м

R = ρ × l / s

R = 2,8 × 10^-2 × 1,5 / 0,1 = 42 × 10 ^-2 Ом

U = I × R

U = 0,5 × 42 × 10^-2 = 21 × 10^-2 В = 0,21 В