Напишіть молекулярні рівняння, які відповідають таким йонно-молекулярним рівнянням: а)H + OH =

H2Oб)SO3 + 2H = SO2(знак вверх) + H2Oв)H2S + 2OH = S + H2Oг)Zn(OH)2 + 2H = Zn + 2H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Питер Оксана.

Ответ:

Объяснение:

HCl + NaOH = NaCl + H2O

H(+) + Cl(-) + Na(+)+ OH(-) = Na(+) + Cl(-) + H2O

H(+) + OH(-) = H2O

Na2SO3 + 2HCl = 2NaCl + SO2 + H2O

2Na(+) + SO3(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + SO2 + H2O

SO3(2-) + 2H(+) = SO2 + H2O

H2S + 2NaOH = Na2S + 2H2O

H2S+ 2Na(+) + 2OH(-) = 2Na(+) + S(2-) + 2H2O

H2S + 2OH(-) = S(2-) + 2H2O

Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O

Zn(OH)2 + 2H(+) + 2Cl(-) = Zn(2+) + 2Cl(-) + 2H2O

Zn(OH)2 + 2H(+) = Zn(2+) + 2H2O