2. При спалюванні тривалентного металу масою 5,4г утворився його оксид масою 10,2г Який метал

спалено?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мерков Данил.

Ответ:

5.4 г 10.2 г

4X+3O2=2X2O3

4x 4x+96

(x - M (X))

5.4/4x=10.2/4x+96

40.8x = 21.6x + 518.4

19.2x = 518.4

x ≈ 27

X - Al.

(вроде бы так)