До 70 г мідного купоросу долили 140 г води обчислити масову частку купрум сульфату


Ответы на вопрос

Отвечает Левицький Святослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) =70 г

m(р-ля) =140 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 70 г + 140 г = 210 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 70 / 210  *100% =33%