Обчисліть обєм карбон 4 оксиду, що виділяється під час спалювання пропану масою 24г срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Настасья.

m(C3H8) = 24 g

V(CO2) - ?

n(C3H8) = 24 / 44 = 0.545 mol

0.545 mol        x mol

C3H8 + 5O2 → 3CO2 + 4H2O

1 mol                 3 mol

1:0.545 = 3:x

x = 1.635

V(CO2) = 1.635 * 22.4 = 36.624 = 36.6 l (округление)