У воді масою 150 грам рочинили натрій нітрат NaNO3 масою 50 грам. Яка масова частка солі у розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Родионенко Егор.

Відповідь:

mр-ну=50+150=200г

Wрр=50/200×100%=25%