Складіть йонно-молекулярні рівняння реакційбщо відбуваються в розчині між такими електролітами

хром(III) сульфатом і калій ортофосфатом

Ответы на вопрос

Отвечает Степашко Віка.

Ответ:

Объяснение:

Cr2(SO4)3 + 2K3PO4 = 2CrPO4 ↓+ 3K2SO4

2Cr(3+) + 3SO4(2-) + 6K(+) + 2PO4(3-) = 2CrPO4↓ + 6K(+)+ 3SO4(2-)

Cr(3+) + PO4(3-)= CrPO4