Установи масові частки (%) елементів у складній сполуці Fe O 2. 3 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Грудняков Антон.

Mr(Fe2O3) - 56×2+16×3=112+48=160

w(Fe) - 56×2×100/160=11200/160=70%

w(O) - 16×3×100/160=4800/160=30%