Обчісліть масу мідного купоросу розчинення якого у воді об'ємом 375 мл виготовили розчин з масовою

часткою купрум 2 сульфату 16 %​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмаков Саша.

m(H2O) = 375 g [ ml = g , но только для воды, т.к плотность у нее такая ]

W(CuSO4) = 16%

m(CuSO4) - ?

W(H2O) = 100 - 16 = 84%

m(р-ра) = 375 / 0.84 = 446 g (округленно к целым)

m(CuSO4) = 0.16 * 446 = 71.36 g