Вкажіть кількість молекул кристалізаційної води, що входить до складу мідного купоросу. 2.

Закінчіть речення: «Розчинність – це максимальна маса речовини, яка може за певних умов (температури, тиску) розчинитися в …». 3. Вкажіть схеми реакцій, що відбуваються до кінця: А. K2SO3+ BaІ2→ BaSO3+ KІ Б. NaCl+ HF→ NaF+ HCl. 4. Запишіть молекулярне та повне йонне рівняння за скороченим йонним: а) AlCl3 + NaOH → б) K2SO3 + HBr → 5. Запишіть молекулярне та повне йонне рівняння за скороченим йонним: а) Ва 2+ + CО3 2 – = BaCO3 б) Al 3+ + 3OН- = Al (OH)3 6. Визначте масу солі, яка утворилась при взаємодії цинк оксиду з розчином сульфатної кислоти масою 196г з масовою часткою кислоти 2%.

Ответы на вопрос

Отвечает Винокуров Слава.

1. 5 молекул

2. в 100 г розчинника

4. AlCl3 + NaOH = Al(OH)3 + NaCl

HBr + K2SO3 = H2O + SO2 + KBr

5. BA2++Co32-=BaCo3

Ba(NO3)2 + Na2CO3 = BaCO3 ∨+ 2NaNO3

BaCl2 + K2CO3 = BaCO3∨ +2 KCl

BaCO3 + 2HCl = BaCl2 + CO2∧ + H2O

BaCO3 +2 HNO3 = Ba(NO3)2 + CO2∧ + H2O

Al 3+ + 3OН- = Al (OH)3 - на фото