Складіть рівняння реакції в молекулярній, повній та скороченій йонній формах: 1. Взаємодія барій

гідроксиду та нітратної кислоти. 2. Взаємодія барій хлориду й калій сульфату 3. Взаємодія натрій карбонату та сульфатної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Наташа.

Ответ:

Объяснение:

Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

Ba(2+) + 2OH(-) + 2H(+)+ 2NO3(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + 2H2O

H(+) + OH(-) = H2O

BaCl2 + K2SO4 = BaSO4↓ + 2KCl

Ba(2+) + 2Cl(-) + 2K(+) + SO4(2-) = BaSO4↓ + 2K(+) + 2Cl(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓

Na2CO3 + H2SO4 = Na2SO4 + CO2↑ + H2O

2Na(+) + CO3(2-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + CO2↑ + H2O

CO3(2-) + 2H(+) = CO2↑ + H2O