Написати молекулярні та іонно-молекулярні рівняння реакцій взаємодії речовин: H2SO4 + CaCl2


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

CaCl2 + H2SO4 = CaSO4(осадок) + 2НCl

Полное ионное

Ca (2+) + 2Cl (-) + 2Н (+) + SO4 (2-) = CaSO4(осадок) + 2Н (+) + 2Cl (-)

Краткое ионное

Ca (2+) + SO4 (2-) = CaSO4(осадок)