Написати рівняння реакцій в трьох виглядах: А) магній хлорид + натрій карбонат Б) літій карбонат

+ сульфатна кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

a)MgCl2 + Na2CO3 = MgCO3 + 2NaCl

Mg(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + CO3(2-) = MgCO3 + 2Na(+) + 2Cl(-)

Mg(2+) + CO3(2-) = MgCO3

б)Li2CO3 + H2SO4 = Li2SO4 + CO2 + H2O

2Li(+) + CO3(2-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Li(+) + SO4(2-) + CO2 + H2O

CO3(2-) + 2H(+) = CO2 + H2O