Записати рівняння реакції в 3-х формах: К2SO4 + AgNO3 (молекулярне рівняння, повне йонне

рівняння, скорочене йонне рівняння)Желательно все расписать​

Ответы на вопрос

Отвечает Шталь Андрей.

Объяснение:

K2SO4+2AgNO3=2KNO3+Ag2SO4

2K(+)+SO4(2-)-2Ag(+)-2NO3(-)=2K(+)+2NO3(-)+Ag2SO4

2Ag(+)+SO4(2-)=Ag2SO4