Яка з реакцій відповідає скороченому йонно-молекулярному рівнянню Н+ + ОН– = Н2О? HBr + KOH = KBr

+ H2O H2SO3 + RbOH = RbHSO3 + H2O HCl + Cu(OH)2 = CuOHCl + H2O 2HNO3 + Fe(OH)2 = Fe(NO3)2 + 2H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Снежана.

Ответ:

1)

Объяснение:

HBr + KOH = KBr + H2O

H(+) + Br(-) + K(+) + OH(-) = K(+) + Br(-) + H2O

H(+) + OH(-) = H2O