До 80г 15% розчину купрум 2 хлориду долили надлишок розчину калій гідроксиду.Обчисліть масу осаду,

що утворився Відповідь.8,7г ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чепурная Анастасия.

Ответ:

8,7 г

Объяснение:

Масса хлорида меди (II)

80*0,15=12 г

Количество его

12г/135г/моль=0,089 моль

Уравнение реакции

CuCl2+2KOH=Cu(OH)2↓+2KCl

0,089               0,089

Масса гидроксида меди (II)

0,089моль*98г/моль=8,7 г