Пожалуйстаздійснити перетворення назвати сполуки CaC2 C2H2 C2H4 C2H5Cl C4H10 C2H4 C2H5OH​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Богдан.

Ответ:

1. CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2

2. С2Н2 + Н2 = С2Н4

3. С2Н4 + НСI = С2Н5СI

4. 2С2Н5СI + 2Nа = С4Н10 + 2NаСI.

5. C4H10=(при t-400-800°) C2H4 + C2H6

6. C2H4 + Н2О = C2H5OH​