у 205 грамах розчину міститься 5 грам калію хлориду. Яка масова частка солі в розчині? Дуже дуже

срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Madrid Real.

Ответ:

масова частка розиненої речовини дорівнює відношенню m(р.р.)/m(р-ну) =

 \frac{5}{204}  \times 100

=2%