пара йонів, які беруть участь у хімічній реакції між магній сульфатом і барій нітратом у розчини-це

А) Мg 2+ і NО ; Б) Мg 2+ і Ва2+ ; В) Ва2+ і SО 2- 4; Г) NО і SО 2- 4

Ответы на вопрос

Отвечает Лаппо Женька.

Ответ:

B)

Объяснение:

MgSO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4↓ + Mg(NO3)2

Mg(2+) + SO4(2-) + Ba(2+) + 2NO3(-) = BaSO4↓ + Mg(2+) + 2NO3(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓