Здійснити перетворення C-CH4-C2H2-C2H6-C2H5CL-C4H8-C4H6-CO2 допоможіть будь-ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Оля.

Ответ:

Объяснение:

1) С + 2Н2 = СН4

2) 2СН4 = С2Н2 + 3Н2

3) С2Н2 + 2Н2 = С2Н6

4) С2Н6 + Сl2 = C2H5Cl + HCl

5) 2C2H5Cl +2Na = C4H10 + 2NaCl

6) 2C4H10 + 13O2 = 8CO2 +10H2O