2. Методом електронного балансу знайти коефіцієнти у рівняннях реакцій, вказати відновник і

окисник та процесвідновлення і процес окисненння:NaNO3 - NaNO2 + 02​

Ответы на вопрос

Отвечает Ільяс Аділь.

Объяснение:

2NaNO3=2NaNO2+O2

N(+5)+2e=N(+3). 2. в-ие

ок-ль

2O(-2)-4e=O2(0). 1. ок-ие

в-ль