Розставити коефіцієнти методом електронного балансу Си+ Н2SO43 CUSO4 +S02 +H20, вказати окисник та

відновник, процес окиснення і відновлення​

Ответы на вопрос

Отвечает Гритченко Елена.

Объяснение:

Cu+2H2SO4=CuSO4+SO2+2H2O

Cu(0)-2e=Cu(+2). 1. ок-ие

в-ль

S(+6)+2e=S(+4). 1. в-ие

ок-ль