Внаслідок спалювання Зг органічної речовини утворилося 8,8г вуглекислого газу і 5,4г води. Відносна

густина парів ціеї речовини за воднем дорівнює 15. Встановіть формулу речовини. З дано і розв'язком даю 60 балів Хто відповість якусь дурню,тому бан на 6місяців.

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюков Ярик.

Объяснение:

Дано:

m(CxHy)=3(грами)

m(CO2)=8.8(грами)

m(H2O)=5.4(грами)

Д за воднем=15

Формула густини

mr(речовини)

Д=-------=15 значить mr(речовини)=15×2(mrh2)=30

mr(водню)

x 8.8 5.4 x=(30×8.8)÷44=6

  1. CxHy+O2=CO2+H20 6÷30=0.2

30 44 18 0.2кількість C(2)

кількість H =30-(12×2)=6

Відповідь C2H6