ПОМОГИТЕ КАК МОЖНО БЫСТРЕЕ ПОЖАЛУЙСТА для приготування розчину самою 200г. з масовою часткою

купруму(||) сульфату 8 % треба взяти мідний купорос і воду масою відповідно А) 16г та 184гБ) 40г та 160гВ) 16г та 200гГ) 8г та 192гД) 8г та 200г​

Ответы на вопрос

Отвечает Чабан Дмитрий.

Ответ:

8÷100=0.08

200×0.08=16

200-16=184

Ответ: А. 16г та 184г