напишіть у молекулярному, повному, скороченому йонному вигляді рівняння взаємодії Na2CO3 + HCl,

AgNO3+ BaCl2, KOH+ H2SO4, CuCl2+ NaOH​

Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2↑ + H2O

2Na(+) + CO3(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-)+ CO2↑ + H2O

CO3(2-) + 2H(+) = CO2↑ + H2O

2AgNO3 + BaCl2 = Ba(NO3)2 + 2AgCl↓

2Ag(+) + 2NO3(-) + Ba(2+) + 2Cl(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + 2AgCl↓

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

2K(+) + 2OH(-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2K(+) + SO4(2-) + 2H2O

H(+) + OH(-) = H2O

CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2↓ + 2NaCl

Cu(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Cu(OH)2↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Cu(2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2↓