Мінеральне добриво Томасшлак утворюється в процесі виплавки чавуну в мартенівських печах. Яка

масова частка фосфор(V) оксиду у добриві, якщо його формула:5CaO • PO - SiO,​

Ответы на вопрос

Отвечает Почуев Тимофей.

Ответ:

Ответ: 56,3%

Дано:

P₂O₅

W(O) - ?

Объяснение:

Mr(P₂O₅) = 142

W(O) = 5Ar(O)/Mr(P₂O₅) = 5*16/142 = 05634 або 56,34%

Відповідь: 56,3%

Объяснение:

Отвечает Коростынский Слава.

Ответ:

56,3%

Если неправилна но незнаю