У якій речовині NO3 чи N2O3 масова частка оксигену більша. Відповідь підтвердити розв'язком

СРОЧНОООООО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Аня.

Ответ:

W(N)=14÷62×100%=22.5%   (NO₃)

W(N)=28÷76×100%=36.8%  (N₂O₃)