Обчисліть кількість речовини атомів різних видів в ортофосфатній кислоті Н3PO4, кількі- стю

речовини 2 моль Срочно ! 14 баллов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Софья.

Ответ:n=m/M

M(H3PO4) = 1 X 3 + 31 +16 X 4= 98г/моль

n=9,8 / 98 = 0,1 моль

Объяснение: