50 БАЛЛОВ- Здійснити перетворення і вказати типи реакцій: Магній--магній оксид--магній

нітрат--магній гідроксид--магній ортофосфат

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

2Mg+O2=MgO

MgO+HNO3=Mg(NO3)2+H2O

Mg(NO3)2+2NaOH=Mg(OH)2+2NaNO3

3Mg(OH)2+2H3PO4=Mg3(PO4)2+6H2O