Визначити кількість речовини натрій гідроксидумасою 4 г


Ответы на вопрос

Отвечает Яруллина Эвелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(NaOH) = 4 г

М(NaOH) = 40 г/моль

Найти

n(NaOH)

n(NaOH) = m / M = 4/40 = 0,1 моль