Пожалуйста, срочно нужно Наведіть по два приклади рівнянь реакцій за участю представників різних

класів неорганічних сполук: а)обміну б)заміщення

Ответы на вопрос

Отвечает Самофалов Никита.

Объяснение:

a) реакція обміну

1. NaOH+HCl =NaCl + H2O

2. KI + AgNO3 = AgI + KNO3

б) реакція заміщення

1. HCl + Na = NaCl + H2

2. Fe +CuSO4 = FeSO4 + Cu