Причиною жаління кропиви є органічна кислота, молекулярну формулу якої треба визначити. Масові

частки хімічних елементів у цій сполуці складають: Карбону - 26,08%, Гідрогену - 4,35%, Оксигену - 69,56%. Обчисліть суму індексів атомів у молекулярній формулі кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мавлютова Элина.

Ответ:

5

Объяснение:

CxHyOz

x:y:z=w(C)/Ar(C) : w(H)/Ar(H) : w(O)/Ar(O)

x:y:z=26,08/12 : 4,35/1 : 69,56/16=1:2:2

Формула CH2O2 (HCOOH)

1+2+2=5