Визначте масу карбон (IV) оксиду об'ємом 1,75 л. (н.у.). Яка кількість молекул міститься в цьому

об'ємі газу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назипов Ранис.

Ответ: 3,44г, 0,47*10^23 молекул

Объяснение:

m(CO2)= V*M/Vm= 1,75*44/22,4=3,44г

n(CO2)=V/Vm=1,75/22,4=0,078моль

N(CO2)= n*Na=0,078*6,02*10^23=0,47*10^23