Невідомий газ 12 г за нормальних умов займає об'ем 3,36 л. Обчисліть молярну масу цього газу.

Дайте розгорнуту відповіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Юлия.

Формула: m/M = V/Vm

m (газу) = 12г  (з умови)

V = 3,36 л (з умови)

Vm = 22.4  моль/л (стала величина)

М треба знайти,  приймаємо за "х", тоді:

12/х = 3,36/22,4

х = 12*22,4 / 3,36

х = 80

Відповідь: молярна маса цього газу становить 80