Визнач хімічну кількість кисню у порції, що містить 6,02⋅1023 молекул.


Ответы на вопрос

Отвечает Ростунов Александр.

И/И(авагадро) = 6.02*10^23 / 6.02*10^23 = 1 моль

1моль * 16г/моль = 16 грамм