7. Доберіть коефіцієнти в наведених схемах реакцій та вкажіть реакції обміну a) Zn + CuCl, -

ZnCl, t Cu б) Al(OH)3 + HNO, -В) Р,0 + H,0 -Н-РО,г) РЫ(NO3) + KS - PbSJ + KNO,д) P+ 0 — P.Osе) BaCO3 + HNO, – Ba(NO3)2 + COt + но​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Zn + CuCl2 = ZnCl2 + Cu   замещение

Al(OH)3 + 3HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O  обмен

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4   соединение

Pb(NO3)2 + K2S = PbS + 2KNO3  обмен

4P + 5O2 = 2P2O5  соединение

BaCO3 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + CO2 + H2O  обмен