Обчислити об'єм вуглекислого газу,що утвориться внаслідок повного згорання вуглецю кількістю

речовини 0,5 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Арина.

Ответ:

V(co2)=11.2л

Объяснение:

С+О2=СО2

n(co2)=n(c)=0.5моль

V(co2)=Vm×n=0.5моль×22.4л/моль=11.2л