Обе задачи, очень срочно, буду благодарен:) 1. Який об’єм метану (н.у) можна отримати з вуглецю

масою 27 г і надлишку водню, якщо вихід продукту від теоретичного становить 97%? 2. Яка маса алюмінію прореагувала з хлоридною кислотою, якщо утворилося 10,08л водню при його 75% виході?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Миша.

Ответ:

1.)C+2H2=CH4

n C=27/12=2.25 моль

n CH4=2.25*0.97=2.1825 моль

V CH4=22.4*2.1825=48.888 литров

2) 56 (но эт не точно)

Объяснение: