7. Розрахувати відносну молекулярну масу сполук:С4H9ONa, Mg(NO3)2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Георгий.

Объяснение:

Mr(C4H9ONa)=12*4+1*9+16+23=96

Mr(Mg(NO3)2=24+14*2+16*6=148