Обчисліть морярну масу алюміній гідроксиду AI(OH)3​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ: 78

Объяснение: M (Al(OH)3 = M Al + M (OH×3) = 27 + 17 × 3 = 27 + 51 = 78