При нагріванні алюміній гідроксиду утворився алюміній оксид масою 1080 г та вода.Обчисліть масу

алюміній гідроксиду та масу води

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Юлиана.

Дано : m(Al2O3) = 1080 г.

Найти : m(H2O) = ?

m(Al(OH)3) = ?

Решение :

Уравнение химической реакции : 2Al(OH)3 → Al2O3 + 3H2O.

n(Al2O3) = m(Al2O3) : M(Al2O3) = 1080 г : 102 г/моль ≈ 10,6 моль.

n(H2O) = 3n(Al2O3) = 3*10,6 моль = 31,8 моль.

m(H2O) = n(H2O)*M(H2O) = 31,8 моль*18 г/моль = 572,4 г.

n(Al(OH)3) = 2n(Al2O3) = 2*10,6 моль = 21,2 моль.

m(Al(OH)3) = n(Al(OH)3)*M(Al(OH)3) = 21,2 моль*78 г/моль = 1653,6 г.

Ответ : m(H2O) = 572,4 г ; m(Al(OH)3) = 1653,6 г.

#SPJ1