Обчисліть, якій кількості речовин відповідає 2,408 помножити на 10 23 ступенів молекул водню​


Ответы на вопрос

Отвечает Камышанов Рамир.

Объяснение:

n=N/NA

n=2,408*10 23/6,02*10 23=0,4 моль