Люди ППППППЖЖЖЖЖ химия КР 1. Виписати елементи головної підгрупи І групи. 2. Написати формули

летких водневих сполук Оксигену, Ксенону, Нітрогену. 3. По електронній конфігурації атома назвати елемент, вказати його місце в періодичній системі: 1s22s22p63s23p33d0 4. Зазначити тип хімічних зв’язків та розподіл спільних електронних пар: О2; СН4; СаСl2. 5. Визначити ступені окислення елементів: H2; MgCl2; N2O3; H2SO4; Na2O; KNO3; LiOH; NH3; Fe(OH)3; CrO3. 6. Скласти формули сполук за ступенем окислення елементів: C+4 F; Fe+3 O; Na S; Cl Fe+2. 7. Написати електронну та графічну формули атома хімічного елемента № 13 8. Вищий оксид елемента V групи містить 56,34% Оксигена. Визначити формулу оксиду і гідроксиду цього елемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.
1. H, Li, Na, Rb, Cs, Fr
2. H2O, Xe- нет, NH3
3. P (фосфор)
4. О2 - ковалентный неполярный
CH4 - ковалентный полярный
CaCl2 - ионный
5. Н2(0), Mg(+2)Cl2(-), N2(+3)O3(2-), H2(+)S(+6)O4(2-), Na2(+)O(2-), K(+)N(+5)O3(2-), Li(+)O(2-)H(+), N(-3)H3(+), Fe(+3)(OH)3(-), Cr(+6)O3(2-)
6. CO2, Fe2(SO4)3, Na2S, Fe(OH)2
7. Al))) 1s2 2s2 2p6 3s2 3p1
8. w(O)=56,34%
M(O5)=5*16=80
w(R)=100-56,34=43,66%
M(R2)=80*43,66/56,34=62
M(R)=62/2=31
Это фосфор (Р)