Складіть план щодо визначення розчин ферум(2) сульфату FeSO4 та в розчині. Доведіть

експериментально вміст кожної пробірки. Складіть рівняння реакцій в молекулярному, повному йонному та скороченому йонному виді.

Ответы на вопрос

Отвечает Герман Олег.

Ответ:

FeSO4 + 2NaOH = Fe(OH)2 + Na2SO4

Fe2+  + SO42-  + 2Na+  2OH-  = Fe(OH)2 + 2Na+  + SOs2-

Fe2+  + 2OH- = Fe(OH)2 осадок серо- зеленого цвета

Объяснение: