Перетворіть схему окисно відновної-реакції на рівняння реакції: FeSO4 + KMnO4 + H2SO4 = Fe2[SO4]3

+ MnSO4 + K2SO4 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Перцев Евгений.

Ответ:

Объяснение:

10FeSO4 + 2KMnO4 + 6H2SO4 = 5Fe2(SO4)3 + 2MnSO4 + K2SO4 + 6H2O

Fe(+2) -1e = Fe(+3)       10    ок-ие

в-ль

Mn(+7) +5e = Mn(+2)   2       в-ие

ок-ль